Reklama na kuchařce

Na stránkách Kuchařka Recepty  je několik dostupných míst a způsobů pro reklamu. Možné jsou pouze ty zde uvedené. Doba trvání reklamy je maximálně rok.

1. Horni a dolní banner – zobrazují se na hlavní stránce, u každého článku a také v archivech kategorií.
Cena je 6000 korun za měsíc za banner horní a  nebo 60 000 korun za rok. U dolního banneru je to 2500 korun za měsíc nebo 25 000 korun za rok.

2. Doporučení receptu – libovolný již existující recept může mít v dolní části krátké reklamní sdělení podporující vaši firmu či produkt a odkaz na stránky vašeho produktu, služby či firmy (maximální rozsah je většinou dva řádky, v některých případech může to být jen jeden – pokud by reklama měla být přibližně stejně velká jako recept). Cena této reklamy závisí od popularity receptu (a částečně kategorie viz dále). Reklama u článků ze skupiny Diety a 10 nejoblíbenějších receptů stojí 100 korun za měsíc a nebo 1000 korun za rok. Pozice 20-50 stojí 40 korun za měsíc nebo 400 korun za rok, zbylé recepty jsou 20 korun za měsíc nebo 200 korun za rok. Minimální objednávka musí dosáhnout výše 300 korun v libovolné kombinaci. Samozřejmě pokud objednáte větší množství receptů, pod každým může být různé sdělení.

3. Stránka věnovaná vaší firmě či zboží nebo službě –  na Kuchařce  bude umístěna (pod) stránka (podoba bude www.kucharka-recepty.com/nazevvasiprezentace), kde budete mít možnost pečlivě popsat co nabízíte, případně to i doplnit o nějakou obrazovou dokumentaci.  Cena takovéto propagace je 5 000 korun na rok. Tato prezentace bude návštěvníkům přístupná jak z hlavní stránky kuchařky, tak i na receptech (v pravé liště).

Pokud nabízíte produkty či služby  „pouze pro plnoleté“ nebo propagujete léky na předpis, bohužel reklama na těchto stránkách není možná.

V případě zájmu o nějaký z výše uvedených nabízených typů reklamy napište na email kucharkareceptycom(místo závorek a textu zavináč)seznam.cz

Pokud máte pouze nějaké připomínky k receptům, nepište je do mailu napište je prosím pod daný recept, určitě si ji přečtu, v emailu to bohužel skončí v koši na spam.

Napsat komentář